• Свеж
2in1 Двојно-Раководител Прирачник Пипер Милер Grender од Нерѓосувачки Челик Кујнски Accessaries Зачин Сос Мелење Мелница За готвење на Скара

2in1 Двојно-Раководител Прирачник Пипер Милер Grender од Нерѓосувачки Челик Кујнски Accessaries Зачин Сос Мелење

Оценка на посетителот:
DEN 599.52
DEN 426.00 -29 %

Стока
Во продавницата

Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Двојна глава 2 во 1 дизајн. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. На мелење е лесен и брз, елиминирање на потребата за дополнителни брусилки. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Спецификации :
Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS
Димензии : 22 Х 5.05 во
Тежина : Околу. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се врати со оригинално пакување, ако е можно.
1 X 2 во 1 рачна мелница пипер
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
бибер мелница
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Мелници Тип:
Сол & Пипер Мелници
Тип:
милс
Материјал:
Нерѓосувачки челик + ABS

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.