• Свеж
Lightdow Мини Сонце Очила Eyewear Дигитален Видео Рекордер Очила Камера Мини видео камера Видео очила за сонце DVR

Lightdow Мини Сонце Очила Eyewear Дигитален Видео Рекордер Очила Камера Мини видео камера Видео очила за сонце

Оценка на посетителот:
DEN 1050.72

Стока
Во продавницата

0 стандардната порта Очила Големина : 15.5 инчи (W x H x Нога Должина) Леќа Големина : 5. Да инсталирате драјвери автоматски ( освен WINDOWS 98 ) Батерија : 550m AH Li-полимер Батерија на Полнење : USB кабелот од КОМПЈУТЕРОТ преку USB Порт или адаптер (опционално, не се вклучени) Полнење Напон : DC 5 V USB Тип : USB2.2 инчен (L x W) Торба Големина : 5. Боја Видео снимање со Време и Датум на Печатење Стилски дизајн и светлина-тежина Лесно да се даунлоадирање на видео и слика на вашиот PC/ Mac. Вградена Li-полимер батерија овозможува до 50 минути континуирано снимање. Поддржува Windows me/XP / 2000 / Vista и Mac OS10.8 mm Објектив Пакет Содржина : 1 x Видео Рекордер DVR очила за сонце, 1 x Очила Торба, 1 x Полнење кабел, 1 x Чиста Облека, 1 x Прирачник Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.1 инчен (L x W x H) 1.3 М COMS Сензор / 2.
Lightdow Мини Сонце Очила Eyewear Дигитален Видео Рекордер Очила Камера Мини видео камера Видео очила за сонце DVR
Опис : Материјал : ABS и Стакло во Боја : Црна Она што го "види" е она што може да videotape. Снимањето на Владата : Континуирано снимање, кога меморијата е полна, системот ќе го спаси видеа и да го исклучите системот автоматски.4/Linux, Plug and Play! Видео резолуција : 720*480 Видео компресија : AVI Снимањето на ветер : 20-30 fps слика пиксели : 1600*1200 односот на сликата : 4 : 3 Слика компресија : JPEG Видео снимање и Фотографија Флеш Меморија : Поддршка максимум 32 GB card ( картичка не се вклучени ). Ви благодариме!
Пакет содржина :
1 x сонце очила eyewear видео рекордер
1 x држачи за кабел
1 x упатство
1 x торбичката
. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.

Карактеристики на производот

Пакет:
Стандард, со 8G картичка, со 16G Картичка, со 32G Картичка
Тип:
Мини
Пакет:
Yes
сензорот технологија:
CMOS
Бренд Име:
lightdow
Број На Модел На:
СМ-06
Висока Дефиниција Поддршка:
480P
Мемориска Картичка Тип:
MicroSD / ТФ
Вградена Меморија Големина:
НЕ

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.