• Свеж
Fanless Индустриски Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Dual-Core i3 5005u max 16g DDR3 512G SSD 2.5 SATA HDD HDMI COM RS232 1000M LAN WiFi

Fanless Индустриски Мини КОМПЈУТЕР со Windows 10 Dual-Core i3 5005u max 16g DDR3 512G SSD 2.5 SATA HDD HDMI COM

Оценка на посетителот:
DEN 14688.00

Стока
Во продавницата

0; 1* Gigabit LAN Порта; 1* HDMI, 1* VGA; 1* DC12 V Во; 2* RS232 COM; Оперативен Систем : Default : Windows 10, по желба : Windows 7, Windows 8.0 COM Порта 2* COM RS232 SATA Порта 1* MSATA 3.11 b/g/n I/O Порти Display Port 1* HDMI, 1* VGA USB Порт 4* USB3. Ние нема да преземе одговорност за било какви проблеми може да предизвика освен квалитетот проблем на производот. 2, Гаранција е 3 години, за Barebone КОМПЈУТЕР, 1 Година за RAM меморија и Складирање.
Индустриски КОМПЈУТЕР Мини
Intel Core i3-5005 U 2. Ви благодариме ! Windows 10 Десктоп : Брендирани Резервни Делови, Boyscott Лажни Делови!!
Врвен Квалитет, 3 Годишна Гаранција, Остатокот Увери!!
1, Квалитет На Одобрување :
2, Особини И Бенефиции :
Графичкиот процесор : Intel® HD 5500 Графика, 2560*1600 резолуција, подршка за Blu-ray 1080 P I/O : Микрофон;Говорникот; 4* USB 3.35 V наместо нормален 1. 4, Спецификации : Модел NC320 i3 5005 U Мини PC Општи ПРОЦЕСОРОТ Одборот Intel Core i3 5005 U 2.0; Сериски Порт : 2* RS232 COM;
Паралелниот Порт : не, поддршка надворешен USB да Паралелни Порт адаптер; Тема : Fanless Безжична : 300 MB Wi Fi со 2 Антени HD Надвор стави : 1*HDMI порт, максималната поддршка Blue-ray 1080 P резолуција; LAN порта : 1* Gigabit RJ45 портата; 3, Она што може да оваа мини компјутер да направам? 1.5 cm Тежина од 2. Игра играње : поддршка повеќето онлајн игри и PC игри, како Warcraft, Counter-Strike (КС), поддршка на 3 D игри, но овој е интегрирани графички не се независни картички, така да не играат многу висок степен на 3 D игри. Дизајн работа : Photoshop, Core IDRAW, Dreamweaver, IIIustrator, Флеш, in design и други 3. тие ќе бидат испратени надвор на случаен за акции.0, 6 Gb/s; 1* SATA 3. Канцелариска работа : Office, skype, yahoo, outlook и сите други канцеларија барање за поддршка и работи совршен; 2. 5, ве Молиме внимателно да ги прочитате на ШОПИНГ УПАТСТВА на дното на оваа страница.

Карактеристики на производот

боја:
4GB RAM МЕМОРИЈА 64GB SSD, 8GB RAM МЕМОРИЈА 64GB SSD, 4GB RAM МЕМОРИЈА 128GB SSD, 8GB RAM МЕМОРИЈА 128GB SSD, 16GB RAM МЕМОРИЈА 128GB SSD, 8GB RAM МЕМОРИЈА SSD 256GB, 16GB RAM МЕМОРИЈА SSD 256GB, 16GB RAM МЕМОРИЈА SSD 256GB
Пакет:
Нема HDD, 500GB HDD, 1TB HDD
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Број На Модел На:
NC320
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Употреба:
Комерцијални
Процесор Бренд:
Intel
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Главниот Фреквенција:
2.0 Ghz
Бренд Име:
kingdel
Тип:
Мини Десктоп
Процесор Модел:
i3-5005U
Карактеристики:
Fanless+i3 ПРОЦЕСОР+USB3.0+HDMI+2*COM
ПРОЦЕСОРОТ Функција:
Dual-Core Quad Конец, 3M Кеш
На Графички Картички:
intel hd graphics 5500
Резолуција:
HDMI 2560*1600@60HZ
lan:
Gigabit LAN 10M/100/1000M
WIFI:
802.11 b/g/n двојна антени; Слободни
USB порта:
4*USB 3.0; 3*USB 2.0
Производ големина:
23.5 cm*15cm*4.5 cm
Случај Материјал:
Брусен Алуминиум Легура Случај

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.