• Свеж
10M 5DB висока добивка SMA 2G на 3G антена со магнетна база за мобилна модем и рутерот

10M 5DB висока добивка SMA 2G на 3G антена со магнетна база за мобилна модем и рутерот

Оценка на посетителот:
DEN 384.00

Стока
Во продавницата


2 G/2.5 G/3 G 10 M Кабел 5 DB висока добивка антена
Возилото антена со 10 метри кабел и морон; 5 DB;
фреквенција : 806-960/1710-1990 MHz (погоден за 2 G/3 G модеми и рутери)
Стекнат : 5 DBi
Текст Отпорност : 50 ohm.
Conntector Тип : Стандард SMA машки Приклучок
Кабел Должина : 10 M
Слики :
Тоа може да се користи за сите наши gsm/2g/3g модеми и рутери. Погоден за слаб сигнал сајт, или фидер должина бара сајт.
Удар слики покажуваат антената поврзете на нашиот модеми/ рутери

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Број На Модел На:
ANT05
Бренд Име:
yeacomm
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Интерфејс Тип:
SMA

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.