• Свеж
1PC/многу Kawaii мал був молив sharpeners Прекрасна молив машина за дете Училиште канцелариски материјал (СС-8810)

1PC/многу Kawaii мал був молив sharpeners Прекрасна молив машина за дете Училиште канцелариски материјал (СС-8810)

Оценка на посетителот:
DEN 46.08
DEN 38.00 -18 %

Стока
Во продавницата


Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.), Ако нема држава во ред, ќе испрати случаен микс.
(2) Можеме да покажуваат помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Повратни информации
1.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Нормално, тоа трае 25-60 работни дена за пристигнување од Кина, Воздухот Mail.5cm
Испрати случајни бои, не може да се избере бои. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контакт, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-15 работни дена по вашата исплата. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако поради погрешна адреса, ние не товар на одговорност.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Превозот
1.
Напомена :
(1) по Случаен избор боја ИЛИ дизајни на испорака. Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.

Карактеристики на производот

боја:
случаен боја
Број На Модел На:
сс-8810
Тип:
Стандард
Возраст:
>6 години
Бренд Име:
GANSSIA
Новина:
Нови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.