• Свеж
Бесплатен Превозот На Кралицата Витез Кајл Cosplay Костим од Suikoden за ноќта на Вештерките и Божиќ

Бесплатен Превозот На Кралицата Витез Кајл Cosplay Костим од Suikoden за ноќта на Вештерките и Божиќ

Оценка на посетителот:
DEN 6144.00
DEN 5837.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Ви благодариме! Ние би можеле да имаат проблем да брод од пакетот во 8 дена. Ако пакетот не е испраќаат надвор во ограничениот 8 дена, со цел ќе бидат затворени од страна на aliexpress. Тој е храбар и лојални. Вие исто така може да изберете стандардна големина случајно и ни остави точен обичај тело мерења во notebox пред поднесување на цел. Ве молиме да се стави на вашиот und erwear пред мерење. Ви благодариме! Кога плаќањето е потврдено од страна на aliexpress, односно 20 часа откако ќе се плати со цел, ве молиме да се прошири на обработка на време за најмалку 5 дена, за aliexpress само ни дава 8 дена пред нас се бара да брод од пакетот. Компоненти : Внатрешна златна и темно сива боја оклоп + Темно сини панталони + Темно сина и златна јакна + Бела половината појас + Темно сиво наметка + Златна и темно сива боја за чевли опфаќа + Бела шамија Ткаенини : Униформа крпа + Dacron + Патент кожа Прилагоди време : 9-11 дена Бесплатен превозот метод : DHL/EMS Превозот време : 3-7 работни дена
Ве молиме имајте во предвид : Некои големини се во парк. Ние ќе ве контактираме за да ја потврдите нарачката во рок од 12 часа откако ќе се направи исплата. Ви благодариме! Ние би можеле да го добие. На крајот на Faleman Граѓанска Војна, тој замина Кралицата е Витези, и живеел мирен живот во странство. Ве молиме да ни остават на род(Машки, Женски, Деца) во забелешка кутија пред поднесување на цел.
Стандардна Големина за Машки, Женски и Деца Мерки потребни за Обичај се прилагоди овој костим : Пол, Висина, Биста, Половината, Колковите, Половината на Глуждот, обувка Мерка Водство Тоа ќе биде многу подобро ако може да се someon e друго мерка вас.

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Suikoden
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
marchbebe
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
оклоп + панталони + јакна + половината појас + наметка + чевли опфаќа + шамија
Материјал:
Единствен крпа + Dacron + Патент кожа
Знаци:
Suikoden Кралицата Витез Кајл

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.