• Свеж
Meideheng Нови пластични акрилик Рамен елипса Маслиново монистра за изработка на Накит за Деца Ѓердан хривнија додатоци Бохемија стил

Meideheng Нови пластични акрилик Рамен елипса Маслиново монистра за изработка на Накит за Деца Ѓердан хривнија

Оценка на посетителот:
DEN 118.08

Стока
Во продавницата


Meideheng Нови пластични акрилик Рамен елипса Маслиново монистра за изработка на Накит за Деца Ѓердан хривнија додатоци Бохемија стил торба торба торба торба
16*10мм 70pcs/торба 13*8мм 100pcs/торба
За бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината. Слики и предмети, доколку постои мал боја разлика, сакам да биде сфатено. Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој клиенти'hand. Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Овална Форма
Надворешниот Дијаметар:
16mm
Објектот Тежина:
45g
Број На Модел На:
16*10мм,13*8мм
боја:
мешана боја
Употреба:
за изработка на накит
подарок:
Децата ден подарок
Големина:
16*10мм,13*8мм
Количина:
70pcs,100pcs

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.