• Свеж
Најновите европски стил фацетирани кристал голема дупка шарм монистра за DIY шарм змија нараквици

Најновите европски стил фацетирани кристал голема дупка шарм монистра за DIY шарм змија нараквици

Оценка на посетителот:
DEN 325.92
DEN 261.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Име : Соочуваат кристал голема дупка шарм монистра
Материјал : Кристално
Големина : 10x14mm,4.2 mm дупка
Тежина : Околу 2g по парче
Пакување : Секој во OPP Вреќа
Белешки : Големина, тежина, слика за илустрација цел само .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
фацетирани кристал монистра
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Боја:
Проверете слики
Тип:
кристал шарм монистра
Материјал:
Кристално
Стил:
Голема Дупка Монистра
Употреба:
Декорација,подароци,додатоци
квалитет:
супериорен
Надворешниот Дијаметар:
10x14mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.