• Свеж
Трилиони Намали природна светлина сини топаз Беспрекорна топаз лабава камен за pendant прстен 6 кт тежина 10*12 mm големина

Трилиони Намали природна светлина сини топаз Беспрекорна топаз лабава камен за pendant прстен 6 кт тежина 10*12

Оценка на посетителот:
DEN 3168.00

Стока
Во продавницата


висок квалитет, исклучителна изработка ќе биде душа на накит и трае долго. За било какви прашања и барања, ве молиме испратете порака до мене.
Сега ние треба да стане нов накит бренд во Кина и се извезуваат во над 30 земји. Проверете скапоцен камен редовно, во случај на скапоцен камен looseness; 4. Не носете сребрен накит кога спиеш и бања; 3. Ако вашиот сребрен накит стане црно, можете да го користите паста за заби чистење на накит, за да се направи тоа shinning повторно.
Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
3327
3327
3327
1. Ние може да обезбеди GIC сертификат за нашиот накит. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад. Користете полирање крпа за бришење од вода, пот и други нечистотии во случај на оксидација; 5., Ltd наоѓа во Changle Каунти, Weifang Град, Shandong Провинција, Кина. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
Како млад тим, ние веруваме дека секое парче накит е уметнички дела не само на производот.
Co Life Накит Co. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад.
Бидејќи основана во 2012 година, ние devoteed себе да накит производство, проектирање и маркетинг. GIC сертификат е најмногу авторитетен накит сертификат во Кина.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
CoLifeLove
Објектот Форма:
Овална Форма
Главниот Камен:
топаз
Метали Тип:
Никој
Објектот Висина:
3mm-5mm
Број На Модел На:
CL511
Објектот Тежина:
4.5ct
Certificate Type:
GIC
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Надворешниот Дијаметар:
10mm*12mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.