• Свеж
Висок Квалитет на 7*22mm 300pcs Marquise Овална Кристал Лабава Монистра Whihe AB Позлата Brooch Косата Додаток Ѓердан Изработка на Накит

Висок Квалитет на 7*22mm 300pcs Marquise Овална Кристал Лабава Монистра Whihe AB Позлата Brooch Косата Додаток

Оценка на посетителот:
DEN 2107.20
DEN 1896.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
** Изразат Следење На Веб-Страница
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме! 3.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Ѓердан Brooch Занает Завеса Кристал Лустерот DIY Одлуки
Answer : ___________________________ Note : 1.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 150(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
5. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
** Најчесто поставувани ПРАШАЊА
** Повратни информации
** За Нас
Нови Пристигне Големо 300pcs/број 7*22mm Овална Marquise Фацетирани Кинески Кристално Стакло Spacer Лабава Монистра Кристал Лустерот Делови Кристално Мушка Завеса Одговара Накит Ѓердан Хривнија Brooch Коса Додатоци Занает Завеса Кристал DIY Одлуки.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата. Ве молиме проверете ја големината на монистра : ОКОЛУ 7*22 MM ве Молиме да не слика големината на монистра,ве молиме проверете ја големината ви треба ,тогаш може да се избегне проблеми ,ви благодариме ! (Бидејќи бисери направени од рачно изработени ,па тоа не може да биде 100% совршен за секој еден за сече ,се надевам, ќе може да ја разбере оваа нормален проблем.Можете да добиете и други кристал монистра тука : Можете да ги користите кристал монистра направи сите предмети со вашиот имиџ ~~~ ** Други Бои За Оваа Монистра
** Се други популарни топла продажба предмети тука~~
** Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
22mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
1.5g
Број На Модел На:
Кристал Шарм Монистра 042
Материјал:
кристално стакло
боја:
бела AB боја
Големина на:
прибл
облик:
Фацетирани Marquise Овална
Стил:
Кинески Фацетирани Кристал Шарм Монистра
Погодни За :
Фенси накит ѓердан Занает Завеса Светлина DIY Одлуки
Објектот Дијаметар:
7mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.