• Свеж
8x Оптички Зум Телефон Телескоп Преносни Мобилен Телефон Telephoto на камерата Леќи на Камерата и Клип

8x Оптички Зум Телефон Телескоп Преносни Мобилен Телефон Telephoto на камерата Леќи на Камерата и Клип

Оценка на посетителот:
DEN 440.64
DEN 361.00 -18 %

Стока
Во продавницата


8x Оптички Зум Телефон Телескоп Преносни Мобилен Телефон Telephoto на камерата Леќи на Камерата и Клип
1. Може да се користи како бинокуларна одделно да се види на долго растојание пејзаж.
2. Ја прави вашата краток слепи телефон во telephoto еден.
3. Погоден за повеќето камери и мобилни телефони.
4. Го подобрува квалитетот на вашата фотографија.
5. Погоден за гледање спортски и концерти, патува, животно набљудување, приватна детективска работа, и така натаму.
6. Лесно да се инсталира, само клип на објективот на вашиот уред.
Висок квалитет
Заградата max должина : 7.7 cm
Тежина : 50g
Зум : 8 X
Боја : Бела(ве Молиме оставете белешка за бојата што сакате, инаку ќе го испратите по случаен избор)
1 x Мобилен Телефон Телескоп Леќа
1 x Леќа клип

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Ledarnell
Број На Модел На:
8X 0001
Тип:
Monocular

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.