• Свеж
K14*20*12 ID14 OD20 mm KT142012 игли валчести кафез лежишта K142012

K14*20*12 ID14 OD20 mm KT142012 игли валчести кафез лежишта K142012

Оценка на посетителот:
DEN 480.00

Стока
Во продавницата


ГОЛЕМИНА ID14*OD20*WD12 mm
Вие исто така може да ми каже производот модел и квантитетот на што треба , ние ќе ви даде најмногу повластен цена и според тежината и да се пресмета на товар на трошоците .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Мотори
Бренд Име:
CZDZ

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.