• Свеж
5PCS Автомобилската Кислород Сензор Штекер Оштетени Тема Поправка Алатка за Полнење AT2165

5PCS Автомобилската Кислород Сензор Штекер Оштетени Тема Поправка Алатка за Полнење AT2165

Оценка на посетителот:
DEN 1808.16
DEN 1519.00 -16 %

Стока
Во продавницата

Backordered или Надвор од Акциите, Ние сме клириншката куќа на главните трговците и сите предмети се во акции по пат на оглас. Погоден за Titania и Циркони кислород сензори наоѓаат на речиси сите модерни возила. Ве молиме не го казнат нас ако ние мора да ви вратат како што е скоро невозможно да се задржи совршено точни смета за царинење на предмети. ПОСТАВЕТЕ ГИ ВКЛУЧУВА СЛЕДНИТЕ Топлина третираат кислород сензор штекер 1/2" вози x 7/8" (22mm) x 50mm долго Вакуум switch штекер 3/8" вози x 7/8" (22mm) x 31mm долго Вакуум switch штекер 3/8" вози x 7/8" (22mm) x 6pt x 80mm долг Конец chaser - М12 x 1. Ние ќе бидеме сигурни дека за да се направи тоа право. Отсечени и слотови овозможи sockets да бидат опремени со текот на жици harnesses (овозможувајќи брза и ефикасна работа). Ве молиме овозможи 7-10 работни дена за испорака. По повод објект може да стане привремено недостапен или назад нареди. Ако не се чувствуваат сте го добиле позитивен/5 ѕвезди на услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации, па ние може да го реши ова прашање веднаш. Погоден за кислород сензори најде на повеќето модерни возила. Препорачана Превозот е достапен. Се чувствуваат слободни да порака на нас, ние ќе ви одговориме во рок минути. Повратни информации & сервисот за Наш врвен приоритет е како се задоволни корисниците.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Octcaelum
Име На Модел:
AT2165
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Челик
Специјални Функции:
1
Тип На Објект:
Моторот Нега
боја:
Црна
Материјал:
Челик
Пакување:
Удар Мувла Случај
Место на Потекло:
Кина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.