• Свеж
Автомобил Нето Торба за во Автомобил Организатор Мрежи Автомобилската Џебови Со Лепило Стакло Автомобил Syling Торба за Складирање за алатки Мобилен телефон

Автомобил Нето Торба за во Автомобил Организатор Мрежи Автомобилската Џебови Со Лепило Стакло Автомобил Syling

Оценка на посетителот:
DEN 239.04
DEN 215.00 -10 %

Стока
Во продавницата

5 cm、19 cm *8cm (забелешка : се однесува на периферните големина) Тежина : 60g、80g Карактеристики : 1, practicability, може да бидат сместени најчесто се користат мали предмети, како што се мобилен телефон, на пари на картичка, итн 2, материјал : користење на висока еластичност, трајни гума, скалабилност може да биде силен, издржлив 3, инсталација : автентичноста на 3 м лепак паста, силна, убава,
Се обрне внимание!
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30days. Имаме голем број на високо-квалитетни Злато Продажба на услуги на клиентите ќе се вратам на вас во 24 часа, тие ќе ви даде повеќето професионални повратни информации.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ГОЛЕМА СУМА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка.
Лесен, едноставен, на моделирање на непречен 3 m двострано лепило може да биде едноставно инсталиран Погоден за мобилен телефон, мали остатоци како што се цигара пакети Производ големина : 14. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот.
За Превозот :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса
3. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Карактеристики на производот

Боја Име:
Мали, Големи
Тип На Објект:
Мрежи
Објектот Ширина:
8cm
Специјални Функции:
Стави работите
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
80g
Објектот Должина:
19cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
BOASE
Име На Модел:
ZW-1017

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.