• Свеж
EASYA Минималистички Нежен Кристал Bowknot Коса Pin Коса Клип Накит Блескава Сина, Бела Кристал Hairwear Коса Додатоци

EASYA Минималистички Нежен Кристал Bowknot Коса Pin Коса Клип Накит Блескава Сина, Бела Кристал Hairwear Коса

Оценка на посетителот:
DEN 110.40

Стока
Во продавницата


Опис :
EASYA Минималистички Нежен Кристал Bowknot Коса Pin Коса Клип Накит Блескава Сина, Бела Кристал Hairwear Коса Додатоци
Материјал : Цинк Легура
Големина : 6cm x 1cm
Тежина : 7g
Боја : Сина,Бела
Облик : Bowknot
Точка Име : Шноли
Слика Покаже :
Шопинг Водич :
Пакување :
Превозот :
Се Врати И Враќање :
Повратни информации :
Одржување Совети :

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
CHG-685
Бренд Име:
EASYA
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Шноли
is_customized:
No
Тип На Објект:
Hairpin,Косата Клипови
боја:
Сина,Бела
Тежина:
7g
Пад на превозот:
прифатете
Обликот:
bowknot
Пакет:
Еден Пар Во Една Opp Вреќа
квалитет:
добро
Функција:
Додатоци, Подарок
Стил:
Моден
Големина:
6cm x 1cm

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.