• Свеж
дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 550mm плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

дијаметар 20mm топката завртка SFU2010 должина 550mm плус RM2010 2010 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

Оценка на посетителот:
DEN 672.00

Стока
Во продавницата


Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.
Тип : Топката завртка
Вратило дијаметар : 20mm
Води : 10мм
Точноста класа : C7
Пакување содржина : 1pcs SFU2010-550mm
1pcs SFU2010 нут
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Па се чувствуваат слободни да контакт. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Карактеристики на производот

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
SFU2010
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Доведе Завртка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.