• Свеж
1 Пар (21+18) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За Рено Clio Mk2

1 Пар (21+18) Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За Рено Clio Mk2

Оценка на посетителот:
DEN 763.20
DEN 725.00 -5 %

Стока
Во продавницата


1 Пар (21"+18") Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Рамен Wiper Ножот За "Рено" Clio Mk2
За : "Рено" Clio Mk2
Годишен : 1999~2005
Големина : 21"/530mm+18"/450mm
Пакување : 1 Пар

Карактеристики на производот

Објектот Должина:
21 and 18
Објектот Тежина:
0.46kg
Име На Модел:
Bexceed-601
Clio-Година:
2000,2005,1999,2003,2004,2002,2001
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Рено Модел:
Clio
Година:
2016Year
Објектот Висина:
1.4cm
Специјални Функции:
станот wiper сечилото
Објектот Ширина:
1.2cm
Бренд Име:
Bexceed
Материјал Тип:
Гума
Година:
1999~2005
Автомобил Направи:
Рено Clio Mk2

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.