• Свеж
KADS Помине Уметност Декорација Мулти-големина Нокти Оркестарот Додаток 3D Кристал Помине Уметност Рамен Дното Шарм Кристал Нокти Налепници

KADS Помине Уметност Декорација Мулти-големина Нокти Оркестарот Додаток 3D Кристал Помине Уметност Рамен Дното

Оценка на посетителот:
DEN 101.76
DEN 76.00 -25 %

Стока
Во продавницата


кристал кристал/кристал помине уметност/декорација/rhinestones/помине rhinestones/rhinestones акрилик/rhinestones помине уметност декорација/помине декорација/помине уметност украси/декорација на ноктите уметност/rhinestones за нокти/rhinestones украси/кристал помине еден Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Материјал : R hinestones
Тежина : Околу 15g(со кутија)
Големина на тркало : Дијаметар 3.9 MM/SS16, 2.8 MM/SS10, 2,5 MM/SS8, 2 MM/SS6, 1.8 MM/SS5, 1.5 MM/SS3
Тип : Ноктите Ca повторно
Пакет Содржина :
1 x 210 PCS Помине Совети Rhinestones Со велосипед

Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка доаѓаат со транспарентна кутија покаже како на сликата.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Бренд Име:
KADS
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
B00070
Тежина:
15g
Големина:
3.9MM/2.8MM/2.5MM/2MM/1.8MM/1.5MM
Количина:
210pcs
Име на производ:
Супер Светол Кристал
Производ Единица:
Случај
Висок квалитет на кристал:
Високо сјајна
Употреба:
Помине Уметност
Тип На Производ:
ноктите Кристал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
ноктите rhinestones декорации:
Круг Помине Rhinestones
Материјал:
Кристал

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.