• Свеж
За Хонда, OEM Резервни Fitment Црвен Пламен Налепници CBR600RR 05 06 Маска F5

За Хонда, OEM Резервни Fitment Црвен Пламен Налепници CBR600RR 05 06 Маска F5

Оценка на посетителот:
DEN 21552.00
DEN 18319.00 -15 %

Стока
Во продавницата

Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас .
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти нас, негативна или неутрална реакција , комуникација може да се реши 99. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Ви Благодариме За Разбирањето!.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Но конечниот време на испорака ќе зависи од времето кога обичај ослободување на објект или на клиентите заврши увоз постапка. Ако тоа е лошо времето, по завршувањето на времето ќе биде 3-5 дена подоцна од вообичаеното. Се Надеваме На Вашата Соработка. EMS ќе обично се 16-24 дена за да стигне до потрошувачите во Европските земји, Азиските земји, САД, Канада, Австралија И Нов Зеланд.
Ние брод на Aliexpress' адресата САМО. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање. Повеќето се нови во оригинално пакување.
Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта. Ние обично изјавуваат 100-150 на фактура, ако клиенти не остави никаква порака во врска со декларираната вредност.
Се врати превозот ќе биде платен од вашата купи.9% од проблеми, ние се грижиме за секој клиент.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
60inch
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Име На Модел:
CBR600RR 2005 2006
Објектот Ширина:
50inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
80inch
Материјал Тип:
Напредни ABS Пластика
Објектот Тежина:
12kg

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.