• Свеж
Weimostar Велосипедизам Џерси Врвот 2018 Про Тим mtb Велосипед Џерси Кошула Спуст Велосипед Кратко Sleeve Џерси Трки Велосипедизам Облека

Weimostar Велосипедизам Џерси Врвот 2018 Про Тим mtb Велосипед Џерси Кошула Спуст Велосипед Кратко Sleeve Џерси

Оценка на посетителот:
DEN 1199.04
DEN 828.00 -31 %

Стока
Во продавницата


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Не избере Џерси врз основа на лични носи преференции или навики. Назад Со 17 Степен Свиткано За Да Се Обезбеди Удобно Чувство
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Миење на рацете со ладна вода, се препорачува за најдобра нега. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Weimostar Велосипедизам Џерси Врвот 2018 Про Тим mtb Велосипед Џерси Кошула Спуст Велосипед Кратко Sleeve Џерси Трки Велосипедизам Облека Ropa Maillot Ciclismo Hombre
Материјал : 100% Полиестер
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .
ДЕКОЛТЕ
Моден Едноставен Дизајн Јака ,Намалување На Триење Предизвикани Од Јава
ПАТЕНТ
Висок Квалитет на Патент, Трајни И ' Рѓа-доказ
SLEEVE
Италијански webbing, Флексибилни и Заднината,Нека рака повеќе слободно да се рашири
Страна
Голем Мрежа Ткаенина.

Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Број На Модел На:
Мажите Велосипед Џерси Кошула
Функција:
Анти-пот,Дише,Џебови,Брзо Сува
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
weimostar
Ткаенина Тип:
Џерси
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.