• Свеж
Нови Пристигнување 5/8 Пчела Печати Пати во Текот Еластична 10 јарди/многу Бела Honeybee НЕПРИЈАТЕЛ Лента за Коса Вратоврска DIY Headwear Коса Додатоци

Нови Пристигнување 5/8 Пчела Печати Пати во Текот Еластична 10 јарди/многу Бела Honeybee НЕПРИЈАТЕЛ Лента за

Оценка на посетителот:
DEN 168.00
DEN 141.00 -16 %

Стока
Во продавницата


Повратни информации
Ако сте satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со објектот, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ви одговори што е можно поскоро! Ви благодариме!
. цел : 10 Y/многу, една боја; Производ предност : Висок квалитет, супер еластичност , добра цена, одлична услуга; Употреба : Еластична коса бенд за коса, вратоврската, headband, DIY нараквица, wristband, коса додатоци; Превозот : Кина Пост; Ако сакате брза испорака, pls се чувствуваат слободни да контакт со мене, ние може да обезбеди ќе се изрази, како што се DHL, UPS-от, Fedex, ТНТ.
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето Пати во Текот еластична(&DIY заврзана на коса и вратоврска), а ние имаме многу различни стилови, како што се Цврсти, Печати, Вратоврска боја, Метален, Чипка, Фолија, Сјај и Матирано сјај.
!!!Напомена 1 : НЕПРИЈАТЕЛ Мешани Цел Износ $10, Бесплатен Превозот од e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
!!!Напомена 2 : Доколку купите 5lots или повеќе, ќе добиете 10% попуст автоматски!
Нови Пристигнување 5/8" Пчела Печати Пати во Текот Еластична 10 јарди/многу Бела Honeybee НЕПРИЈАТЕЛ Лента за Коса Вратоврска DIY Headwear Коса Додатоци
Точка Име : Пчела Печати НЕПРИЈАТЕЛ Еластична лента, Поклопецот Над Еластичен Материјал : Најлон + Spandex, Еко-freindly; Ширина : 5/8inch(1. Pls не двоумете се да ме контактирате и да ми испрати вашите барања, ние сме многу среќни да ви обезбеди нашиот предлог и решение!
Pls Забелешка : Еластична боја може да се разликува малку поради компјутерски монитори.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Headwear
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
HT17111043
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
еластична венчиња

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.