• Свеж
7 Автомобил Rearview Екран TFT-LCD Дисплеј Автомобил Следи Автомобил Огледало се комбинираат со 2 AV влез автомобил rearview следење на паркинг Rearview

7 Автомобил Rearview Екран TFT-LCD Дисплеј Автомобил Следи Автомобил Огледало се комбинираат со 2 AV влез автомобил

Оценка на посетителот:
DEN 1727.52

Стока
Во продавницата

Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
"
Топла Продажба 7" Автомобил Rearview Екран TFT-LCD Дисплеј Автомобил Следи Автомобил Огледало се комбинираат HD Автомобил Задните Видите * 100% Сосема Нов. Ултра-ниска потрошувачка на енергија, за да се спречи преку топлина
Видео Внесување : AV1/AV2 видео влез, AV1 VCD / DVD видео повратен сигнал (систем стандардно), AV2 врска обратен камера (обратен автоматски да се префрлите)
Видео Фреквенција : PAL/NTSC
Номинална Напон : DC 12 V
Моќност : 6 W
Боја : Црна
Производ Големина : 180mm x 118mm x 15mm
Нето Тежина : 244g
Пакет Големина : 210mm x 145mm x 85mm
Она што е во кутијата
1x 7 Инчен Автомобил rearview Следење
1x Моќ Кабел
1x Use Manual
Превозот Политика : Ние брод на светот.
Ако пратката се враќа кон нас се должи на купувачот одбие да плати тие трошоци, ние не би ја пратите пратката повторно освен ако купувачот го заврши оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена.
4) Ако вашиот превозот адреса лоцира во оддалечена област, купувачот можеби бара да платат оддалечена област полнење.
Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.
5) За Русија клиентите, ние може да го користат 139 превозот, или ЕМС превозот.
3) Ако на тежината на вашата парцела е во 2kgs, обично ќе испрати со авион Mail, или Express Mail Услугата. 7 инчен LED светлото color TFT LCD дисплеј,кој може да работи совршено * 7 Инчен Автомобил Екран Поддршка ротирање на екранот.
2) Ако тежината на вашиот парцела е над 2kgs, обично ние ќе ја испрати од UPS-от, DHL, EMS или други препорачана couriers.
Повратни информации :
Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Резолуција:
480x234
Објектот Тежина:
670g
Сместување:
Во Цртичка
Бренд Име:
EinCar
Објектот Големина:
7inch за обратна следење
Материјал Тип:
Пластични
Големина На Дисплеј:
7
Име На Модел:
din автомобил-стил, следи
Тип На Производ:
паркинг следење
2-канален видео влез:
V1/V2(Автоматско префрлување)
Функција:
lcd дисплеј следење
Жица или Безжично:
Жица
Должина на Видео Кабел:
6M

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.