• Свеж
Бесплатен Превозот 10PCS L4941BDT Gre:ДА-252,МНОГУ НИСКА ПАД 1А МОДЕРАТОР

Бесплатен Превозот 10PCS L4941BDT Gre:ДА-252,МНОГУ НИСКА ПАД 1А МОДЕРАТОР

Оценка на посетителот:
DEN 329.76

Стока
Во продавницата

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас . Ние се Уште имаат премногу делови(Голем Инвентар) ,не може да Испратите сите делови. Исто така, може да кликнете ,за брзи одговори. Топло rgds -
Добредојдовте!! Ако сакате да се купи повеќе од еден производи!
Можете да Кликнете
Повеќе квантитет ќе Ги купите, повеќе попуст ќе добиете!
Можете да изберете изразат превозот услуга ако ви треба item многу итно!!
Ако сакате да добиете повеќе informationes на овој дел,како што се dasheet, datecode,pcakaged,бренд и така натаму! Ве молиме контактирајте со нас!
-

Карактеристики на производот

Бренд Име:
YUFO-IC
Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
f
Температурата На Работа:
d
Број На Модел На:
e
is_customized:
Yes
Тип:
a
Примена:
d

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.