• Свеж
HDP828 заврши ножеви еден пар

HDP828 заврши ножеви еден пар

Оценка на посетителот:
DEN 3063.36

Стока
Во продавницата


HDP828 заврши ножеви еден пар
Почитувани купувачи, ако цел заедно со pruner во собата, ножеви ќе бидат испратени заедно со брзо курир
Ако само цел ножеви на ножеви ќе бидат испратени со бавно поштата.

Карактеристики на производот

Функција:
Анти-Се Лизга На Зафат
По завршувањето:
Не Обложена
Кастрење Алатка Тип:
Кастрат
Бренд Име:
KEJIN
Материјал:
Метал
Pruner Тип:
Се заобиколат
Број На Модел На:
828 резервни делови

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.