• Свеж
50pcs/картон Нов Алкални 12V 27A Основно Суви Батерии A27 27AE 27MN 25mAh Електронски Играчки Батеријата Wholesales Капка Брод

50pcs/картон Нов Алкални 12V 27A Основно Суви Батерии A27 27AE 27MN 25mAh Електронски Играчки Батеријата

Оценка на посетителот:
DEN 844.32
DEN 608.00 -28 %

Стока
Во продавницата

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Руски пријатели ве молиме да го пополните примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата. Пакет се Вклучени : 50 парчиња на 27 A батерии.
Превозот
1.
Модел : 27 A
Напон : 12 V
Пакет : 50 парчиња во една картон.
Гаранција :
18 месеци гаранција за квалитет. Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да pa y повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-ЕКСПРЕС .
OEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.
За Нас
За било какви прашања и барање, ве молиме да бидат слободни да контакт. Сите батерија предмети се експлозивни предмети, превозот метод може да се промени кога пратката беше предаден, некои од пратката се превезува по железница или со авион, може да има доцнење во транзит, ве молиме контактирајте со нас откако пратката е во задоцнување. Тоа не Hg и Cd на батеријата.
Фабриката екранот
. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
12 V 23 A Алкална Клетки, 12 V 27 A Алкална Клетки и 6 V 4 LR44 Алкална Клетки се не-акумулатори, усвојува високо-технолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.
Квалитетот Сертификација : SGS, ROHS.
50pcs/картон 100% Нов Алкални 12 V 27 A Основно Суви Батерии A27 27 AE 27 MN 55m Ah Електронски Играчки Батеријата Wholesales Капка Брод
Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.

Карактеристики на производот

Номиналниот Напон:
12v
Бренд Име:
WAMA
Тип На Батерија:
Zn/MnO2
Број На Модел На:
27A
Номиналниот Капацитет:
25mAh
is_customized:
Yes
Големина:
7.8*28mm
Функција:
27A Алкални 12V Сува Примарни Батерии
Мало Пакет:
хартија кутија
Пакетот Вклучува:
50pcs/картон основно суви батерии
Пад на превозот:
Yes
Сертификат:
CE, TUV, RoHS
Пакет:
50 парчиња во една картонска
Други:
27A A27 27AE 27MN Алкални 12V Сува Батеријата
Поддржува:
Пад на превозот

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.