• Свеж
1Pair Задниот Браник Рефлектор Светла За Шкода Octavia 2009-2012

1Pair Задниот Браник Рефлектор Светла За Шкода Octavia 2009-2012

Оценка на посетителот:
DEN 1679.52
DEN 1528.00 -9 %

Стока
Во продавницата


Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.
Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.
1 Pair Задниот Браник Рефлектор Светла За "Шкода" Octavia 2009-2012
ОДГОВАРА За За "Шкода" Octavia 2009-2012
Пакет : 1pair reflectors
ОЕМ Замена За Вашиот Автомобил!
Ве молиме проверете ја вашата објект од иста како и нашата слика се прикажува пред купување!!!
Начин На Плаќање :
Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.
Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.
Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Ви благодариме.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9. Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Strobe Светлина
Име На Модел:
SL1342
Објектот Тежина:
0.20
Напон:
12V
Wattage:
35W
Бренд Име:
FUSDAR
Автомобил модел:
За Шкода Octavia 2009-2012
објектот стил:
Задните Рефлектор

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.