• Свеж
Трговија На Големо Преносни Големи Оксфорд Ткаенина Виткање Складирање Автомобил Пикник Кошница Кошница Шопинг

Трговија На Големо Преносни Големи Оксфорд Ткаенина Виткање Складирање Автомобил Пикник Кошница Кошница Шопинг

Оценка на посетителот:
DEN 9360.00

Стока
Во продавницата


шопинг кошница /виткање кошница
Стоковните боја : Сина / Зелена / портокал / црвена / зелена, ако нема посебни барања, случаен боја на коса!
Производ димензии :
L : должина 42 цм ширина 29 см 22 cm Тежина : 570g
S : должина 38 цм ширина 24 см 20 см Тежина : 500g
(висина само кошница не се пресметува рачка)
Надвор од кутијата големини : голема кошница 60*47*67 CM бруто тежина : 17.5 KG
Производ материјали : Dichotomanthes ткаенина, многу силна, дршката е ултра лесни алуминиумски легури материјал
Удобен и издржлив материјал, укината и е удобен за носење, се протегала од многу нешта може да биде инсталиран
О, голем капацитет, без разлика дали ќе се користи за да купат храна или foranything
Е многу практична, многу во согласност со модерниот концепт на заштита на животната средина!!
Пакување : кутија
1 кутија /30, боја може да се меша испорака
Голема кошница правила : 60*47*67 CM
Кутија : 17.5 k G
Голем број на самото место, може да се продаваат одделно, трговија на големо!!Ако боја нема барања случаен коса ~
Може да се во согласност со клиент побарувачка печатење на ЛОГО печатење на плаќање на други метар, цените не вклучувајќи print/транспорт/данок.

Карактеристики на производот

Материјал:
Метал
Метал Тип:
Алуминиум легура
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
СУЕЦКИОТ
Тип:
Складирање Кошеви

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.