• Свеж
2 парчиња Мотоцикл Пред накладките За ГАС-ГАС ЕЗ 125/200/250/300 MX 125/250 FSE 450/500 Хонда XLR 125 RW 98-01

2 парчиња Мотоцикл Пред накладките За ГАС-ГАС ЕЗ 125/200/250/300 MX 125/250 FSE 450/500 Хонда XLR 125 RW 98-01

Оценка на посетителот:
DEN 527.04
DEN 501.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Поради истата интернет провајдер СПАМ филтер прилагодувања,вие може да не бидете во можност да го добивате нашиот e-mail одговори,доколку имате проблем прима нашите пораки,можеби ќе треба да се користи друга е-маил за контакт. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена. Дали треба да се плати царинските давачки? ние не плаќаат никакви на плаќање на Данок . Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена (ние само брод на aliexpress comfirm адреса ) Клиентите е секогаш БР. Накладките За ГАС-ГАС Опис : Conditon : Сосема Нов Материјал : Бакар Супстрат Синтерување Позиција : Пред Пакување вклучени : 2 buc накладките Fitment : За ГАС-ГАС ЕЗ 125/200/250/300 00-07 (Пред) За ГАС-ГАС MC 125 05 (Пред) За ГАС-ГАС MX 125/250 01-04 (Пред) За ГАС-ГАС FSE 450/500 05-06 (Пред) За Хонда, XLR 125 RW 98-01
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Дали оваа точка одговара на мојот Мотоцикл/Автомобил? Ние ќе листа на правото модели во опис на производот пред купување, ве молиме потврдете Додатоци се одговара за вашиот Мотор.
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате.ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и endhance на satisfication.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички. Затоа, поголемиот дел од нашите клиенти не треба да го плати царинските давачки, или само да се плаќаат неколку.

Карактеристики на производот

Специјални Функции:
Кочница подлога
Материјал Тип:
Бакар Супстрат Синтерување
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Crystearth
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
ЕК 125/200/250/300
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2000-2007

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.