• Свеж
Нерѓосувачки Челик Ashtray Врти Рамнината Ashtray Цигара Пепел Фах Собори Капак Пушењето Додатоци

Нерѓосувачки Челик Ashtray Врти Рамнината Ashtray Цигара Пепел Фах Собори Капак Пушењето Додатоци

Оценка на посетителот:
DEN 445.44
DEN 374.00 -16 %

Стока
Во продавницата


Спецификација :
Бренд нови
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : прибл. 12*13cm
Боја : како на сликата покажува
Овој одличен производ е крајната пушењето додаток
Револвинг метал ashtray е совршен за користење во затворен простор и на отворено
Обичен сребро собори врти ashtray
Мазна завршница кои исто така лесно да се чисти
Пакет се вклучени :
1 x врти ashtray
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Карактеристики на производот

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Венчавка,Денот на Вљубените,Земјата Ден,Денот на Таткото,Нова Година,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Број На Модел На:
80
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
DIWEINI

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.