• Свеж
10pcs/Многу Убави Смола Cabochon Rip Рамен Грб Смола Покер Мали Смола Занаети За DIY Декорација - 10 Дизајни

10pcs/Многу Убави Смола Cabochon Rip Рамен Грб Смола Покер Мали Смола Занаети За DIY Декорација - 10 Дизајни

Оценка на посетителот:
DEN 95.52

Стока
Во продавницата

Други земји може референца соседните земји транспорт.
Повратни информации
Pls ни даде позитивни повратни информации со 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како"подарок", во вредност од околу $5 за царинска погодност.00 часот
Денот
Денот
Забелешка Ако имате било какви проблеми, пред да одам да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации, ве молиме контактирајте со нас прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, Ние ќе ви одговори на вашата порака и да го реши вашиот проблем побрзо во текот на работното време, не може да одговори на сабота,pls се разбере, ви благодариме! Секогаш ние ги испратите сите парцели со препорачана пошта, со следење на број, ви благодариме!
*Овој образец е референца. Pls чекаат трпеливо ако не го добиете вашиот објект на tius. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
Квалитет
Сите производи се внимателно разгледани пред продажба и испорака, квалитетот е загарантирана.
Можете да ги купуваат производите и ќе видите за промет на големо попуст, повеќе информациите кои можете да оставите порака до нас се Ограничени Супер се Справи да ги Додадете во вашата шопинг кошничка право сега-Опис на Производот
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете го со детали големини пред да ја купите !!!
Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Ако изберете по Случаен избор Боја,ќе испрати боја Случајно,ве молиме бидете сигурни дека тоа Производ Слика
1.Тоа обично трае околу 25~50 дена за стоката да пристигне Преку Кина, воздухот е-mail пораки и 5~7 дена преку DHL, FEDEX, UPS-от и ТНТ.

Карактеристики на производот

Стил:
Медитеранот
Материјал:
Смола
Тема:
Љубов

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.