• Свеж
2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G4 Plus Екран Заштитник Зајакнато со некоја заштитна фолија За Мото G4 Плус *

2.5 D 0.26 mm 9H Премиум Калено Стакло за полнење За Motorola Мото G4 Plus Екран Заштитник Зајакнато со некоја

Оценка на посетителот:
DEN 95.52
DEN 91.00 -5 %

Стока
Во продавницата


0
2.5 D 0.26 mm 9 H Премиум Калено Стакло Екран Заштитник за полнење За Motorola Мото G4 Плус Зајакнато со заштитен филм
Пакување за безбедност доволно ! најдобра Цена! Ќе ви се допадне нив! >>>
Ние сме посветени да; секое парче чекиран пред превозот повторно; употреба добар пакување; да обезбеди најдобра услуга!
Опис На Производот :
Оваа Калено Стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон.
Откако опремени го штити екранот на Телефонот од scuffs, гребнатини, пукнатини и вода.
Карактеристики>>>
- 9 H Цврстина
Супер Тешко, дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло филм.
- Oleophobic Слој
Ја спречува од отпечатоци од прсти и други загадувачи. Го прави полесно да се чисти.
- Да Се Загрози Доказ
Ако скршен , на мали парчиња се одржа во рамките на филм. Тие не се остри, што го прави многу побезбедно да се користи од други производи од стакло.
- Добра Адхезија
Направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло со силикон лепило за да се задржи во место.
- Одговорно Допир
Кога опремени телефони на допир чувствителност ќе останат непроменети.
- Целосна Транспарентност
Не ефект на екранот на било кој начин по барање, им даваат целосна допир чувствителност и видливоста.
Пакетот вклучува>>>
1 X Калено Стакло Филм
1 X Микрофибер Крпа За Чистење
1 X Чистење Првично Подлога

Карактеристики на производот

Бренд Име:
ZHIPU
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Motorola
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
Yes
Материјал:
калено стакло
Технологија:
0.26 мм+2.5 Степен лак инцизија
Површинска цврстина:
9H Цврстина
Пакет:
Yes
Модел:
За Motorola Мото Плус G4
Компатибилни модели:
За Motorola Мото Плус G4
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи

100X трговија на Големо Сребро Позлатен Прстен Поставување База Накит Делови со 5mm Рамна Подлога за Стакло Cabochons/Куполи/Смола

832.32 -20 % DEN 666.00

Бренд Име : Dai Xi ЦентарБоја : Сребро ПозлатенМатеријал : БакарСпецификација : рампа е 5m mТежина : 1.5 g / парче

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.