• Свеж
3pcs дијамант везови Huskies куче,5d дијамант сликарство целосна дијамант мозаикот на слики од rhinestones крст-бод колекции подарок уметност

3pcs дијамант везови Huskies куче,5d дијамант сликарство целосна дијамант мозаикот на слики од rhinestones крст-бод

Оценка на посетителот:
DEN 1267.68
DEN 875.00 -31 %

Стока
Во продавницата

Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. не квалитет проблем). Затоа, Agassi одлучи toadd 20% повеќе дијаманти за секоја торба за да се направи се за можноста на дефицит прашање, како и некои неочекувани околности како операција грешки во DIY. (Пример : производот не е ист со слика, не замислете совршен производ големина не се види, постојат неисправни, итн. Доволно смола дијаманти. Доволно смола дијаманти.
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да направите сопствена фотографија, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика За ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Карактеристики на производот

Големина:
20x25cmx3pcs, 25x30cmx3pcs, 30x40cmx3pcs, 40x50cmx3pcs, 45x60cmx3pcs, 50x65cmx3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Смола
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Ткаенина Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Материјал:
Плоштад Вежба Смола
customzied:
кориснички прифати
детали:
Полн плоштад смола дијаманти со печатени слика
Вежба стил :
100% вежба , да се заврши вежба , целосна вежба
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија,Дома декор
Недовршениот:
не,треба вашиот рачно изработени
крстот бод везови:
везана везови крстот бод
Фото Големина:
20x25cmx3pcs 40x50cmx3pcs 45x60cmx3pcs 50x65cmx3pcs

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.