• Свеж
Добра Рака Оригинални Велосипедизам Ретровизорот Велосипед Возење Велосипед Конвексни Сферични Широк Спектар Назад Поглед Преглед Wristband Слободни Големина

Добра Рака Оригинални Велосипедизам Ретровизорот Велосипед Возење Велосипед Конвексни Сферични Широк Спектар

Оценка на посетителот:
DEN 613.92

Стока
Во продавницата


Оваа патентирана карактеристики на производот во лесен и удобен гледа на задните видите, што е важно за велосипедисти треба да се знае. Атрибут и почитување на новина и оригиналноста на производителот, ве молиме да се увери дека оваа точка во нашата продавница е на оригиналната верзија. Да се идентификуваат оригинални и фалсификувани предмети, ве молиме да го прочитате описот на детални подолу. Карактеристики: · Дизајниран за велосипедизам употреба, зглобовите носат, погодно да се види задна очите; · Конвексни вид огледало за широк спектар поглед, кристално јасен приказ; · Огледало направени од синтетички материјал, трајни, безбедно возење велосипед; · Wristband прилагодливи, слободни големина; · Т-форма гума тока, кука/јамка затворање; · Мека и дише ткаенини, удобен носат; · Со внатрешноста џеб за мали carryings; · Огледало монтажни, на облечен уред перат; · мала тежина, само 34 грама нето. Спецификација : Материјал:Најлон, СТП, Полиестер, Spandex, Гума итн. Огледало со дијаметар : Прибл. 5 CM / 1.97 во. Огледало тип : Сферични / Искривено Огледало материјал : полиестер, Синтетички Големина : Слободен големина за врвка за околу носат Нето тежина : 36 грама / 1.27 оз. Пакетот вклучува : 1 * Wristband Огледало (Забелешка : ве Молиме отлепвам мал заштитна фолија пред да го користите).

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Спорт Тип:
Велосипедизам
Функција:
Перат
Број На Модел На:
13122
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Тип:
Дише
Бренд Име:
ДОБРА РАКА
Објектот:
Велосипед Огледало
планината:
Врвка За Околу Рака
огледало тип:
Конвексни
огледало големина:
Прибл. Кол. 5CM
Материјал:
Најлон, СТП, Полиестер, Spandex,
Нето тежина:
34grams
Пакување:
Мало Блистер
статус:
100% Сосема Нов
Потекло:
Произведено во Кина (Тајван)
Акции локација:
Шангај Кина

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.