• Свеж
нови и оригинални за DL380 G8 600G 15K САС 3.5 652620-B21 653952-001 533871-003 3 годишна гаранција

нови и оригинални за DL380 G8 600G 15K САС 3.5 652620-B21 653952-001 533871-003 3 годишна гаранција

Оценка на посетителот:
DEN 7144.80

Стока
Во продавницата

Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена. За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или други express, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас. Превозот на трошоците направени се за вас.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
Cisoar
Тип:
Видео & ТВ Тјунер Картички

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.