• Свеж
дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 850mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 850mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

Оценка на посетителот:
DEN 748.80

Стока
Во продавницата

Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Тип : Топката завртка
Вратило дијаметар : 20mm
Води : 5mm
Точноста класа : C7
Пакување содржина : 1pcs SFU2005-850mm
1pcs SFU2005 нут
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.

Карактеристики на производот

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
SFU2005
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Доведе Завртка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.