• Свеж
Резервни бесплатен превозот мотоцикл partsSpike главниот дел на задната суспензија Spools за Aprilia Dorsoduro 750 Tuono Триумф Daytona 675R CorbonFiber

Резервни бесплатен превозот мотоцикл partsSpike главниот дел на задната суспензија Spools за Aprilia Dorsoduro

Оценка на посетителот:
DEN 705.12
DEN 663.00 -6 %

Стока
Во продавницата


Овие главниот дел на задната суспензија spools се дизајнирани да се заштити вашиот главниот дел на задната суспензија & оска орев во случај на несреќа.
Тие, исто така може да се користи со лифт застане за да го подигнете на задните тркала надвор од земјата за менување на вашите гуми или за подмачкување вашиот синџир.
Тема : 6mm
Боја : исто со слики покажуваат
Инструкции : нема настава
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум
Fitment :
одговара за Yamaha R1 YZF-R1 1998-2013
одговара за Јамаха R6 YZF-R6 1998-2013
одговара за Јамаха R6 S YZF-R6 S 2006-2009
одговара за Јамаха VMAX (Сите Години)
одговара за Јамаха FZ-1 (FZS10 V) 2004-2013
одговара за Јамаха FZ6 2004-2008
одговара за Јамаха FZ8 2011-2012
одговара за Јамаха FZS1000 FZ1 2004-2008
одговара за Јамаха FZS600 FZ6 2005-2008 година
одговара за Јамаха XV250 Virago 2007
одговара за Јамаха YZF600 2004
одговара за Јамаха YZF600 R 2005-2007
одговара за Aprilia Dorsoduro 750 2008-2009
одговара за Aprilia Tuono V4 Р 2011
одговара за Триумф Daytona 675 2006-2012
одговара за Триумф Daytona 675 R 2011-2012

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
HTTMT
Име На Модел:
MT221-009-CN
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
0.14kg
Објектот Должина:
0inch

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.