• Свеж
Нерѓосувачки Челик Пржени Јајца Shaper Палачинка Мувла Мувла Кујната Готвење Алатки Палачинка Калапи Прстен Срцето Цвет Кујна Gadget

Нерѓосувачки Челик Пржени Јајца Shaper Палачинка Мувла Мувла Кујната Готвење Алатки Палачинка Калапи Прстен Срцето

Оценка на посетителот:
DEN 47.04
DEN 39.00 -17 %

Стока
Во продавницата


Опис на производот Прекрасна форма садови за готвење јајца, палачинки или за вашиот љубовник, како и вашето семејство. Лесен за употреба и чиста. Не треба да се грижите за тоа scalded. Идеална за правење на палачинки, crumpets, итн. Земја/Регион на Производство : Кина Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Квалитет : 1 PC Големина : 10cm x 10cm/3.94"x 3.94" (Прибл.) Висина : 1.5 cm/0.59" (Прибл.) Облик : Цвет, Срцето, Круг, Ѕвезда Пакетот Вклучува : 1 x Јајце Мувла Забелешка : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење. 2.Бидејќи производството е различен во серии , па на производот дизајн може да има некои мали корекции, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
YAS
Јајце Алатки Тип:
Јајце Ловокрадците
Број На Модел На:
1A0147
Функција:
Еко-Пријателски
Eggbeater Врска Метод:
Tabletop / Преносни
Тип:
Јајце Алатки
Функција:
јајце shaper
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.