• Свеж
Универзална U-Тип На Автомобил Wiper Сечилото 14161718192021222426 У Кука Ветробранското Стакло Шофершајбната Силиконска Гума Хибрид Авто Стакло

Универзална U-Тип На Автомобил Wiper Сечилото 14161718192021222426 У Кука Ветробранското Стакло Шофершајбната

Оценка на посетителот:
DEN 201.60

Стока
Во продавницата


Универзална wiper сечилото
Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24" 26 "
Квалитет : АА Одделение
(Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
( Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : А+/A/B Оценки )
14 инчи = 350 mm 16 инчи = 400 mm, 17 инчи = 425 mm 18inches = 450 mm 19 инчи = 475 mm
20 инчи = 500 mm, 21 инчи = 525 mm 22 инчи = 550 mm 24 инчи = 600 mm 26 инчи = 650 mm

Карактеристики на производот

Објектот Должина:
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
JKBZQL
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
14-28
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Објектот Тежина:
0.3kg
квалитет:
Висок квалитет
Година:
сите годината
Пред wiper сечилото големина:
14161718192021222426
Автомобил Направи:
за Универзален

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.