• Свеж
4 парчиња Црна Куршум Скара Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор за Светло во Универзална Одговара За Хонда, Јамаха Харли Спортските 883 1200 XL

4 парчиња Црна Куршум Скара Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор за Светло во Универзална Одговара За Хонда, Јамаха

Оценка на посетителот:
DEN 1524.00
DEN 1006.00 -34 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ако клиентите треба други express, pls контактирајте со нас. Ние ќе ви испратиме точни.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. За Јамаха(Сите Модели & Години)
. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-60 Работни денови за испорака за различни земја. Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Со цел да се обезбеди ќе го добиете објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласен вредност помалку од $10,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.Ако објектот не работи по истекот на 30 дена, ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. За Хонда, (Сите Модели & Години)
. Ние ја испорача стоката со Ali Express Стандард на Превозот.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Монтажа на Топ Дијаметар : 10мм Универзална монтажа за повеќето прилагодено мотоцикл : Компатибилен За :
.
Функција : 100% Сосема Нов Ретро Куршум Стил Се Претвори Сигнал Blinker Светлина
Подобрете го изгледот на вашиот Мотор со овие Обичај Пак Сигнали
Заврши Прилагодено Апликација, Измена Може Да Се Бара
Материјал : Метал Тело со Жолта ABS леќа Заврши
Инсталации : 3 Жици
Сијалица Тип : Јасно Двојна Светилки со Вжарено Без Инсталација Настава Домување Боја : Црна светла Боја : Жолта Fitment : ве Молам, Осигурајте се дека Вашиот Мотор е Одговара За овој Дел Пред Наддавање.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
Nordson
боја:
Црна

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.