• Свеж
Водоотпорен Привремена Тетоважа на Мажите Оган Tatoo Орел Lotus Mandala Око Пламен Тотем Вода Трансфер Лажни Tatto За Човекот

Водоотпорен Привремена Тетоважа на Мажите Оган Tatoo Орел Lotus Mandala Око Пламен Тотем Вода Трансфер Лажни

Оценка на посетителот:
DEN 60.00
DEN 57.00 -5 %

Стока
Во продавницата


- Водоотпорен и не-токсични. Сите големи кредитни картички се прифати да ја плати преку Зачувам.
- Вклучува тетоважа примена на инструкциите. Исто така, ве молиме бидете сигурни дека вашиот ПРЕВОЗОТ АДРЕСА е достапна, вашиот ПОЛНО ИМЕ и детални адреса е потребно.
Големина : 12*19cm
Количина : Поставување на 1sheets. - Се отстрани со бебешко масло или триење на алкохол.(не поединечна пакување)
Испорака : преку Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет , може да се следи во текот на подигање на испорака.
- Пакување
Во случај на оштетување од транспортот ние ќе пакет за вашата предмети внимателно.
- Бродови веднаш, во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел. EMS(10-15 дена пристигнување) и ТНТ(3-4 дена) достапни за Русија клиенти. За други земји(со Исклучок на Бразил, Русија) пакети оди со Fedex ОДНОСНО или DHL, тоа обично се земе 3 -7 дена пристигнување. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања.
- Ние ги користиме EN71-3 (тешки метали тест) одобрени мастило.
- Време на испорака
Обично ќе брод од вашиот пакет во 48 часа, наредби оди блискиот исток земји и Австралија ние ќе брод од страна на Aramex, 4-7 дена пристигнување.
- Имајте на ум
Ние не сме одговорни за било Обичај Должност или Увоз полнење.
Почитувани Купувачи, ве молиме оставете ни го вашето Postive Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи!
.
Карактеристики :
- Трае насекаде од 2 - 5 дена. Ако имате плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас.
- Не се однесуваат на чувствителна кожа, во близина на очите или ако се алергични на лепило.

Карактеристики на производот

Тип:
Привремена Тетоважа
Број На Модел На:
18PTBS
Бренд Име:
MANZILIN
Големина:
12*19cm
боја :
Црна
Стил:
тотем

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.