• Свеж
20Pcs/Комплет Шминка Четки Поставите Сенки Око Веѓата Eyeliner Усна Фондацијата Моќ Козметички Шминка Четка Убавина Алатка pincel maquiagem

20Pcs/Комплет Шминка Четки Поставите Сенки Око Веѓата Eyeliner Усна Фондацијата Моќ Козметички Шминка Четка Убавина

Оценка на посетителот:
DEN 113.28
DEN 113.00 -0 %

Стока
Во продавницата


20 Pcs/Комплет Шминка Четки Поставите Сенки Око Веѓата Eyeliner Усна Фондацијата Моќ Козметички Шминка Четка Убавина Алатка pincel maquiagem
Функција :
1. Сосема нов и висок квалитет
2.Те прави привлечна, шармантна, мода и шик
3.Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејството, пријател и свој колега
Спецификација :
Материјали : Најлон
Големина : За 21.5*11*0.8 cm
Боја : виолетова,злато,розова,црна
Пакетот вклучува :
20pcs* шминка четки
Answer : ___________________________ Note :
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Опис :
1. Колку долго можете да го бродот надвор ?
Во 24 часа, делумно надвор од акциите налози ќе бидат издадени во рок од 48 часа
2. Колку долго може да добиете на стока?
Во 20-50 дена
3. Како да се направи ако не примате стока?
Во вети време на продавачот, стоката не биле примени, ве молиме контактирајте со продавачот да го вратат, или reissue
4. Без оглед на причините, ве молиме да не се отвори спор пред да се јавите на продавачот. Ви благодариме. Ако имате прашања, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе се справи со вашите прашања во рок од 12 часа.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
RORASA
Количина:
20pcs
Четка Материјал:
Синтетички Влакна,Најлон
Големина:
20pcs
Се Користи Со:
во прав
Број На Модел На:
NA1163
боја:
виолетова,злато,розова,црна
Поддршка:
Dropshipping,Трговија На Големо
Функција:
мода,преносни
превозот:
Бесплатен превозот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.