• Свеж
Црвено Вечерни Фустани 2018 Сирена Капа Ракави Tulle Кристали Backless Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка Де Соаре

Црвено Вечерни Фустани 2018 Сирена Капа Ракави Tulle Кристали Backless Домот Долго Вечер Gown Пром Фустан Наметка

Оценка на посетителот:
DEN 5712.00
DEN 5198.00 -9 %

Стока
Во продавницата

Рамо до рамо = ? 8.com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена.горниот биста = ? 5.Колковите = ? 4.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.Целосна Биста = ? 2. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
1 .com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност. Големина на единица : cm или инчен 1. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани .Половината = ? 3. Нашата Фабрика Функција : 1. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан.com ПРОЗОРЦИ во Северна Америка,Европа и Австралија, превозот само да се земе за 3-5 дена.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!
.

Карактеристики на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Кристално
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
No
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Бренд Име:
HVVLF
Половината:
Природни

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.