• Свеж
15 1024X768 Fanless Индустриски екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР Со Ниско-енергетски Плоча

15 1024X768 Fanless Индустриски екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР Со Ниско-енергетски Плоча

Оценка на посетителот:
DEN 20538.24

Стока
Во продавницата

4 Гаранција Гаранција 12 месеци Цел информации Име на Модел ППЦ-150 P Стандард N2800 ПРОЦЕСОРОТ/1. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Складирање Темп.5 W Чипсет Интел Атом N2800+NM10 Меморија Одборот 2 G RAM меморија MAX 4 G Складирање SSD 32 G ( До 64 G/128 G/256 G ), Optional 2.Тоа со интегриран индустриски одделение ниско-енергетски вградени плоча, поддршка на Windows XP(Пре-инсталирате), Windows XP/ win7 систем ,СП,HDD,SDD, повеќе I/O интерфејси.0 ) Екранот Интегрираната Intel GMA3650 , 1×VGA 、 1×HDMI Аудио Интегрирани ALC662, факултативна 1×МИКРОФОН-во,1×Line-out/2 W вградениот звучник Другите 1×GPIO ( факултативно ) , 1×LPT ( факултативно ) , 1×PS/2 ( факултативно ) Patulous Опција 1×SIM , 2×мин-pcie(wifi/3 G факултативно ) Чувар Тајмер 1-255s , Програмабилни Термички методи Fanless Потрошувачка Помалку од 20 W Работа Темп. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.Ние може да направи за вас. 15" 1024 X768 Fanless Индустриски екран на Допир Панел КОМПЈУТЕР Со Ниско-енергетски Плоча Orderssssssss!!!!!!
Опис На Производот 1. -20℃-60℃,Влажност 5%-90%(Не-кондензирање) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V/5 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Школка Материјал со Висока јачина алуминиум бранеа панелот;IP65 ; Спреј сликарство Боја Сребрена Нето Тежина 5. Карактеристики Име на Модел ППЦ-150 P се Прикаже Големината 15" Резолуција 1024×768 Осветленост 350cd/m2 Контраст 400 : 1 на Екранот на Допир, 5-жица Кина resistive екран на допир LCD екран индустриски LCD дисплеј Систем ПРОЦЕСОРОТ Intel Atom N2800 Двојна 1.05 kg Инсталација Вградени монтирани 、 VESA рек монтирани Димензии(mm) 376. Ако треба. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI за избор .Со 15inch resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.

Карактеристики на производот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150P
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 двојна 1.86 GHZ
Чипсет:
Intel Atom N2800+NM10
меморија:
Одборот 2G RAM меморија MAX 4G
Складирање:
SSD 32G До 64G/128G/256G
систем:
XP/Win7/Linux/Win8
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45 LAN
Сериски Порт:
COM1*RS485/RS422
USB:
4*USB2.0 факултативна додадете 2*USB2.0
Термички методи :
Fanless
моќност:
Широк напон 9V-25V

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.