• Свеж
LUCKEASY Не се Лизга Водоотпорен 3D TPO Багажникот се Подигне Товар Мат Рециклирани Трајни производи За Land Rover Discovery 4 Автомобил-стил

LUCKEASY Не се Лизга Водоотпорен 3D TPO Багажникот се Подигне Товар Мат Рециклирани Трајни производи За Land

Оценка на посетителот:
DEN 8159.52
DEN 7344.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред пред тргнување било негативни повратни информации или ниска DSRs.
Ве молиме да не ја напушти која и да ниска детални продавачот рејтингот,неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ние секогаш одговор Ali Express пораки кои се испратени до нас со барање,обично во рок од 24 часа од приемот или порано. Еднакви Багажникот мат заштити возилото товар области од spills нечистотија и валкано и се речиси неуништив.
* Контактирајте со нас:
Најдобар начин да контактирате со нас е од Ali Express пораки. Надворешниот гребени содржат течности и чувајте ги подалеку од возилото за внатрешни работи. Ние ќе одговориме на сите Ali Express пораки за време на нашиот бизнис часа. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Посветени сме на ти 100% гаранција за квалитет.
* Превозот:
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена. Но мора да се плус некои товар . Тие исто така имаат nibs дека се спречи преминот во возило.
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или DHL и сл.Мириси-неутрални Еколошки
7.Против пролизгување површината. Еднаквите багажникот мат се дигитално наменета за внатрешни работи и се фах од типот на тастатурата која овозможува апсолутна покриеност и има усна кои одат сите на патот околу тоа да се фатат нешто што може да биде на нозе.
Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн.
Пакет :
1 *TPO Задните Товар Подлога Килими Водоотпорен Багажникот Мат Лагер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме потврдете го вашето возило на задните товар е иста форма со обликот на нашите производи.

Карактеристики на производот

Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
LUCKEASY
Материјал Тип:
TPO

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.