• Свеж
5pcs Петокрак Облик Дрвени Партија Табла Клип Chalkboard Клипови Подарок Порака Дрво Картички Штипки Клипови за Партијата Декор

5pcs Петокрак Облик Дрвени Партија Табла Клип Chalkboard Клипови Подарок Порака Дрво Картички Штипки Клипови

Оценка на посетителот:
DEN 101.76
DEN 86.00 -15 %

Стока
Во продавницата


1. Материјал : дрво
2. Боја : како на сликата
3. Облик : ѕвезда
4. Клипот големина : клипот долго 7.2 cm(2.83 инчи); ѕвезда димензии : 8cm(3.15 инчи)
5. КОЛИЧИНА : 5pcs/многу
Имаме многу стилови на клиповите во нашата продавница ^^
Испорака :
1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Ве молиме кажете ни за вашата точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса во Али express, така бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-30 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Увозни Давачки
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се прогласи парцела со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Карактеристики на производот

Повод:
Денот на мајката,ноќта на Вештерките,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Денот на Таткото,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Бренд Име:
icraft
Број На Модел На:
12A674
Материјал:
Дрво;Дрвени
Шема:
Ѕвезда,Солидна Боја
Големина:
M
is_customized:
Yes
Клипот големина:
7.2 cm (околу 2.83 инчи)
КОЛИЧИНА:
5pcs
Cloud Големина:
8cm (за 3.15 инчи)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.