• Свеж
AutoDecorun Посветен Седиште Покрие Сет за Suzuki Vitara 2013 столче Опфаќа Внатрешни Додатоци Лен Автомобил Перница Места Поддршка

AutoDecorun Посветен Седиште Покрие Сет за Suzuki Vitara 2013 столче Опфаќа Внатрешни Додатоци Лен Автомобил

Оценка на посетителот:
DEN 28896.00
DEN 15026.00 -48 %

Стока
Во продавницата


# 1 Одговара за Suzuki grand vitara 2007 - 2013 Година 4 врати Верзија
# 2 се Вклопуваат за Suzuki grand vitara 2007 - 2013 Година 2 врати Верзија . Потоа може да се направи цел директно и да изберете која
боја не ви се допаѓа најдобро .
# 1 Одговара за Suzuki grand vitara 2007 - 2013 Година 4 врати Верзија
# 2 се Вклопуваат за Suzuki grand vitara 2007 - 2013 Година 2 врати Верзија .
О : Ако бидете сигурни дека моделот е 100% ист стил како вашиот автомобил места ,може да се направи цел директно и ни остави порака
додека ќе се одржи редот .бидејќи ние може да се
не се организира производство откако ќе се направи нарачка .
Овие седиште опфаќа покриеност на целата територија пред површината на седишта и горниот место на задната површина за полесен
инсталација.
Ве потсетам : Ова е прилагодена столче опфаќа , само да се стави на и за покривање на седиштата во автомобил ,без отстраниле оригиналниот места.
Б : Ако не бидете сигурни дека , pls се обидуваат да ги искористат на вистински снимање на вашиот автомобил пред седиштата и задниот дел на седиштето за нас ,ние
ќе го направи тоа наместо вас и да се спореди со нашиот модел прво .
Бруто Тежина : 4.
Постојат 2 (# 1 - # 2 ) Модел одговара за Suzuki Grand Vitara 2007-2013 Година Верзија .
Боја и Дизајн : Постојат 9 боја како на сликите .
Ако не сте, бидете сигурни .pls контактирајте со нас прв и ние ќе направиме посебни прилагодени на услуга за вас .однапред ви благодариме . топло во зима и во лето кул
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и точно одговара .)
Понекогаш и боите можат да се разликуваат поради различните камери или компјутерски монитори.
2 : Ако имате било какви прашања .

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Објектот Тежина:
4.8kg
Mfg Серија Број:
Четири сезони автомобил внатрешни додатоци седиште заштитник
Објектот Должина:
150cm
Материјал Тип:
Лен
Применливи Сезона:
Три Сезоната
сет парче:
>10
Специјални Функции:
Автомобил места заштитник & Анти-Прашина лесно чистење
Специјална Изработка:
Обичај се вклопуваат лен Ткаенини столче покрие Поставува
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашата оригинална Автомобил Седишта
Бои:
Црна/Сива/Brown/Беж/Црвени како покаже
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
Сетот вклучува:
14-17 КОМПЈУТЕРИ/set ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како дар )
Карактеристика 2:
Столче заштитник и Лесно да Рати
Автомобил Направи:
За suzuki grand vitara 2007-2013 Година Места опфаќа & поддржува
Седиштето Покрие Тип:
Заштитна & Совршено се вклопуваат во оригиналниот автомобил седишта
Материјал Тип 2:
Средина Лен ткаенини & Сунѓерот

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.