• Свеж
9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра домот нараквици за жените врвен квалитет бесплатен превозот diy накит 7.5 инчен B2705

9-13mm природни црвени корални неправилни форма монистра домот нараквици за жените врвен квалитет бесплатен превозот

Оценка на посетителот:
DEN 447.36
DEN 246.00 -45 %

Стока
Во продавницата


За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.5 инчи во мерењето. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Корални
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Обликот:
Нередовните
Должина:
7.5inches

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.