• Свеж
USB Rifd читателот 125khz USB ID читателот за корисникот за запишување лична Карта Enroller

USB Rifd читателот 125khz USB ID читателот за корисникот за запишување лична Карта Enroller

Оценка на посетителот:
DEN 331.20

Стока
Во продавницата

Ние ќе организира замена штом случај е потврдено. Услови : Сите квалификувани враќа/замена, мора да бидат водени од нас. Бесплатен Замена : Ако примите не-како-што е опишано (на пр. Ние може да не се прифати вашето враќање без информирање со нас однапред.
Ве молиме Љубезно забелешка : Горенаведените поврзани со производи за целосен пристап, систем за контрола, ќе треба да изберете како вашиот вистински барање.
1 x 125 Khz usb читач
1 x жица
1 Тест Картичка
USB Интерфејс Прочитајте 125khz Card Може да Прочитате Првите 10 цифри од Близината Картички, може да се прилагоди Без возач потребни за Windows 2000, 2003, XP, Vista и 7 Plug and Play Сигурен работна состојба Материјал : Тешко Пластични Дијагностички Моќ LED Вграден во оперативните buzzar Напојува директно од USB, нема потреба од надворешно напојување Димензија : 100 x 70 x 12 mm (L x W x H)
7 Дена Гаранција за враќање на Парите : Ако не сте задоволни со точка купени од нас.Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување се на клиенти цена и не се враќа. И Сите горе наведени производи се само за ваша референца, Ако треба на нив,можете да contack со нас да се купат дополнителни. И ве молиме контактирајте со нас, прво, Pls љубезно не се однесуваат на спорот прво.Ние ќе се покаже вашата врска или Проверка на вкупните трошоци за вас. Ве молиме да не информирате во писмена форма(на пример, e-mail, али порака, факс, писмо) во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ве молиме имајте во предвид дека postages / сопствени трошоци(ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците. неисправни, неточни, дел исчезнати) објектот, ве молиме контактирајте со нас кога ќе се добие објект.

Карактеристики на производот

Бренд Име:
mcdorsteco
Број На Модел На:
R20D
Картичка Прочитајте Фреквенција:
125KHz

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.