• Свеж
5 Компјутери/многу Свила Bloomingg се Зголеми Флорес Вештачки Цвеќиња Евтини За Дома Свадба Оркестарот Marriag DIY Венци Материјал Нова Година Подароци

5 Компјутери/многу Свила Bloomingg се Зголеми Флорес Вештачки Цвеќиња Евтини За Дома Свадба Оркестарот Marriag

Оценка на посетителот:
DEN 191.52
DEN 182.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Услови : 100% Нови Материјали : Свила Глави големина : 9 см пакет : 5 Глави
Употреба : се роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација
Answer : ___________________________ Note :
Поради различни следи и камера светла може да предизвика
мало боја разлики, главно во вид на сите бои.
Ние гарантираме дека изглед,
целосно во согласност со т тој слика.


Карактеристики на производот

Класификација:
Суво Цвеќе
Повод:
Свадба
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Број На Модел На:
Лажни се Зголеми флорес
Материјал:
кожа
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
9cm Вештачки Цвеќиња Свила Рози Глави
МАТЕРИЈА:
Свила
Шефовите големина:
за 9CM
Класификација:
вештачки цвеќиња
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Материјал:
Свила платно
1 многу:
10 Компјутери
1 buc цвет тежина :
0.02 kg

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.