• Свеж
2018 Нови Мали Рачно Изработени Фото Cabochons Купола Le Petit Pnimce Мода Занаетчиски Jewelrys Стаклена Купола Накит

2018 Нови Мали Рачно Изработени Фото Cabochons Купола Le Petit Pnimce Мода Занаетчиски Jewelrys Стаклена Купола

Оценка на посетителот:
DEN 47.52
DEN 24.00 -49 %

Стока
Во продавницата

Предмет : 2018 Нови Малиот Принц Рачно Изработени Фото Cabochons Купола Le Petit Pnimce Мода Занаетчиски Накит Стаклена Купола Накит
Големина : 16mm ,20mm ,25мм
Материјал : Стакло
Фото :

Карактеристики на производот

Големина:
16mm, 20mm, 25mm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Должина:
1cm
Објектот Тежина:
5g
Број На Модел На:
MY
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
стакло cabochon
Материјал:
Стакло
Големина:
25mm,20mm,16mm
Количина:
3pcs
Материјал:
Стакло
Име:
стакло cabochon

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.